חיפוש בבלוג

אודות

ג'יימס סטריט פינת פלורל

היי, דורון, נעים להכיר. אם הגעתם לבלוג שלי, כנראה שיש לכם סיבה טובה שקשורה לדבר הזה, שאני הכי אוהב מאז שאני זוכר את עצמי – לטייל. חו"ל אצלי זה שריטה, אבל לפחות אני יודע בדיוק מאיפה היא באה. בחופש הגדול של כתה ד', טסתי בפעם הראשונה לחו"ל ונחתתי בלונדון. השארנו מזוודות במלון ומיד יצאנו לכוון קובנט גארדן.
אני זוכר את עצמי מתהלך ומביט בהשתאות בבריטים המעונבים, באוטובוסים ותאי הטלפון האדומים – הייתי כל כך בהלם שדפקתי ת'ראש דוך לתוך עמוד של מד חנייה.
החנייה שם הייתה מוגבלת לעד שעתיים, אבל אני את השריטה שלי קיבלתי לכל החיים.

"יגעת ומצאת? תאמין!"

אז יכולתי לנצל את הבמה הזאת כדי לספר לכם אודותיי – גר ב... נשוי ל... אב ל... עובד ב... אבל בינינו, מה זה רלוונטי? אם כבר יגעתם והגעתם עד לכאן, אני מיד מזמין אתכם לטיול הראשון שלנו ברחבי ה-Trip till you Drop שלי ויחד ננסה למצוא תשובות לשאלה:
"כיצד לתכנן סופר טיול בחו"ל, להצליח ליהנות מזה ולשרוד כדי לספר?"

(הנה תמונה שלי ועוד אחת ככה "לפנתיאון")

מה אני יכול להבטיח לכם?

1. שכל התוכן שאני משתף מבוסס על סיפור אמיתי ורובו ככולו על הסיפור האישי שלי.
כשהבשלתי להחלטה ליצור את Trip Till You Drop הצבתי לעצמי מטרה - לשתף בידע ובניסיון האישי שלי בתכנון טיולים לחו"ל (עם ובלי הילדים) תוך שילוב בין אותם יסודות תכנון נכונים שמעצימים את החוויה לבין דוגמאות מהשטח. בקיצור, "תכתוב אותנטי!" הם אמרו...

2. שזה בהחלט אפשרי!! אוקי, אז על מנת שתוכלו לסמוך עלי בנקודה הזאת, אני אכיר לכם את שרית השכנה שלי. בדומה לי, שרית היקרה גרה ב... נשואה ל... אם ל... אז נעים מאד. בזכותה הגעתי לשתי מסקנות חשובות בחיי:
הראשונה, כשפגשתי בה באותו ערב שישי יוצאת מן הבית לבושה "חגיגי" ושערה פן קרשים, נפל לי האסימון הראשון: בעוד שעה אני עומד לצלול אל מסיבת הפתעה לרגל יום הולדתי ה-40 שאשתי רקחה מאחורי גבי ועד אותו הרגע לא היה לי מושג, או במילים אחרות:
"מי ששכנה שלו עושה פן בערב שבת, שיצפה למסיבת הפתעה בשבת".
והמסקנה השנייה, שלשמה התכנסנו, כשפנתה אלי באותו יום קיץ חם בבקשה "שכןןןןן!! אתה חייב לעזור לי למצוא טיסות אני כבר אבודה..." הבטתי בעיניה (אוי, האימה...) ונפל לי האסימון השני: תכנון טיולים לא מגיע אינטגרלית במערכת ההפעלה הטבעית של כל אחד מאתנו ואני חייב להנגיש אותו ככישרון נרכש, או במילים אחרות:
"עוד לא קם המניאק שיעצור לכם ת'טיול!"

"כל הנרשם לבלוג זה כאילו ראה עולם ומלואו"

בואו לטייל באינסטגרם